Banner

واحدهای رفاهی

در این بخش به معرفی واحدهای رفاهی و هدف از ایجاد این واحدها پرداخته می شود.

اردوگاه فرهنگی آموزشی اوشان

نیاز دانش آموزان و دانشجویان به مرکزی جهت امور اردوگاهی و آموزشی یکی از نیاز های اساسی می باشد و بر همین اساس بنیاد فرهنگی رفاه اقدارم به راه اندازی اردوگاه فرهنگی آموزشی نمود.

این اردوگاه نخست در منطقه لواسان سپس در اوشان با امکانات ویژه رفاهی افتتاح گردید. ساختمان اصلی اردوگاه اوشان دارای سه طبقه و هر طبقه دارای امکانات کامل رفاهی است. امکانات ورزشی شامل استخر سرپوشیده، سونا، جکوزی، استخر کودک، فوتبال دستی، میز پینگ پنگ و زمین های بازی هندبال، والیبال، بدمینتون و بسکتبال می باشد. این اردوگاه با امکانات ویژه علاوه بر دانش آموزان و دانشجویان رفاه، میزبان سایر موسسات آموزشی کشور نیز میباشد.

Previous
Next
Previous
Next

مهمانسرای مشهد

از آنجایی که بودن در کنار مضجع شریف و تربت پاک حرم امام رئوف آرزوی هر دلداده آستان اهل بیت می باشد بنیاد فرهنگی رفاه به منظور  تسریع بخشیدن و رفاه حال همکاران خود برای حضور در این مکان شریف و مطهر واحد های اقامتی در شان عزیزان آماده نموده است.

مهمانسرای بنیاد فرهنگی رفاه در مشهد مقدس با فاصله کمی از حرم مطهر امام رضا علیه الاسلام قرار دارد و شامل 4 واحد 2 خوابه با امکانات رفاهی کامل برای زائران فراهم است.

 

مهمانسرای قم

هر کس حرمی دارد و حرم ما اهل بیت شهر قم می باشد و هر کس به زیارت حضرتش مشرف شود همانند زیارت مادر سادات می باشد
بر خود واجب دانستیم اقامتگاهی جهت نائل شدن به این فیض عظیم برای همکاران خود تهیه و در اختیار آن بزرگواران قرار دهیم.

مهمانسرای بنیاد فرهنگی رفاه در شهر مقدس قم با فاصله کمی از حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها قرار دارد و شامل 1 واحد 3 خوابه، 1 واحد 2 خوابه و یک حسینیه با ظرفیت 20 نفر با امکانات رفاهی کامل برای زائران فراهم است.

Previous
Next
Previous
Next

اقامتگاه شمال

استفاده از فضای آرام و دلنشین شمال کشور، مار را بر آن داشت تا برای رفاه حال همکاران عزیزمان دو فضا را به این امر اختصاص دهیم.

هر کدام از این فضاها به صورت دوبلکس و سه خوابه دراختیار همکاران قرار می‌گیرد.