همایش استقبال از مهر برگزار شد

:::

همایش استقبال از مهر ویژه مدیران، معاونین و مربیان پرورشی مدارس منطقه 12 تهران به میزبانی بنیاد فرهنگی رفاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی رفاه، همایش استقبال از مهر ویژه مدیران، معاونین و مربیان پرورشی مدارس منطقه 12 تهران صبح روز سه شنبه 16 شهریور ماه و به میزبانی بنیاد فرهنگی رفاه برگزار شد.

درابتدای همایش جناب آقای حیدری مدیریت منطقه ضمن خیر مقدم به مدعوین بیان کرد: آموزش و پرورش عصاره خوبی ها ،پرسشگری ،ابتکار و خلاقیت است. ایشان آموزش و پرورش و مدرسه را یکی از کانال های انتقال ارزش ها ،فرهنگ و هنجارها به نسل های آینده عنوان نمود.

 

در ادامه همایش آقای دکتر شامانی معاونت آموزشی بنیاد فرهنگی رفاه در جمع همکاران حضور یافت و عنوان کردند: در قرن 21 بیسواد فردی نیست که خواندن و نوشتن نداند، بلکه شخصی است که توان آموختن ، دست کشیدن از آموخته ها و دوباره آموختن را ندارد.

آقای دکتر شامانی افزود: همیشه یادگیری هیجان انگیز و جالب است برای زیستن شاید نقطه پایان باشد ولی برای یادگیری نقطه پایان نیست. هیچ تغییری در عالم وجود ندارد و نقطه آغاز تغییر مدرسه است، دنیا هرگز متوقف نخواهد شد ما باید تلاش کنیم از زمان عقب نمانیم.

ایشان در ادامه گفتند: جهان آینده از آن ذهن هایی است که پرسشگرند پرسش می کند جسور است و از پرسیدن شرم ندارد. امروز شما را به عملکردتان می سنجند و خروجی ها شما را بازتعریف خواهند کرد. 

در خاتمه همایش از دانش آموزان برتر کنکور ، مسابقات فرهنگی هنری و همچنین از مدیران و معاونین و مربیان برتر پرورشی تقدیر بعمل آمد.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی