امروز : Monday, 20 January 2020

خبر جشن دانش آموختگی رفاه

خبر جشن دانش آموختگی رفاه

جشن دانش آموختگی بیست و سومین دوره دانش آموزان دبیرستان رفاه با حضور کلیه دانش آموختگان دوره بیست و سوم، تعدادی از اولیای ایشان، برخی معلم ها، کادر دبیرستان و مدیران بنیاد رفاه، مورخ  97/9/28 ساعت 20-18 در سالن همایش های  رفاه برگزار گردید.

در این مراسم جناب آقای دکتر باهنر مدیرعامل بنیاد فرهنگی رفاه به بیان نکاتی  راجع به مسئولیت دانش آموختگان در سه محور نسبت به خود، مدرسه خود و جامعه پرداختند .

ایشان ضمن اشاره به توانمندی های دانش آموختگان رفاه تصریح کردند که دانش آموختگان رفاه در هر زمینه ای که متبحر و متخصص گردند، رسالت بزرگی در جامعه دارند و همین طور هر کدام دینی به مدرسه خود دارند که در صورت نیاز مدرسه می بایست آن را ادا نمایند .

در ادامه ایشان به خانم ملکی حائز رتبه یک کشوری کنکور انسانی تبریک گفتند و هدیه ای که یک دستگاه  خودرو است به ایشان اهدا نمودند.

فاطمه ملکی پس  از دریافت هدیه ویژه خود از تمامی مدیران و معلمین خود تشکر نمود و از دوستان خود خواست که این جمع دوستانه دوره بیست و سه را حفظ نمایند زیرا که 12 سال از دبستان تا دانشگاه در کنار هم رشد کرده اند.

شایان ذکر است این دوره رتبه هایی همچون خانم حورا عمادی با رتبه 297 رشته ریاضی و خانم شکیبا شریفیان با رتبه 35 انسانی و بسیاری رتبه های ممتاز دیگر دارد.

همین طور در این برنامه حجه الاسلام و المسلمین آتشکار نیز در این رابطه با دوستیابی و تعامل در جامعه نکاتی را مخصوص دختران عفیف بیان کردند.

در خلال برنامه چند فیلم از معلم های دوران تحصیل و تصاویر خاطره انگیز دوران دبستان  و دبیرستان پخش گردید.

همین طور به همه دانش آموختگان هدایایی به رسم یادبود تقدیم شد که در پایان همگی با هدایا و لوح یادبود خود عکس دسته جمعی گرفتند.

 

جشن دانش آموختگی هنرستان

جشن دانش آموختگی هشتمین دوره هنرجویان هنرستان رفاه با حضور کلیه دانش آموختگان دوره هشتم ، تعدادی از اولیای ایشان ، هنرجویان فعلی مدرسه، معلم ها و کادر هنرستان در سالن همایش های رفاه برگزار گردید.
در این مراسم جناب آقای دکتر باهنر مدیر عامل بنیاد فرهنگی رفاه به بیان نکاتی راجع به اهمیت تاسیس هنرستانی اسلامی برای دختران محجبه پرداختند.
ایشان ضمن اشاره به توانمندی های هنرجویان رفاه در آمیختن هنر و اسلام تصریح کردند که دانش آموختگان رفاه در هر زمینه ای که متبحر و متخصص گردند، رسالت بزرگی در جامعه دارند و همین طور هر کدام دینی به مدرسه خود دارند که در صورت نیاز مدرسه می بایست آن را ادا نمایند . در ادامه ایشان از زحمات خالصانه مدیر هنرستان و کادر مجرب ایشان تشکر نمودند . همین طور سرکار خانم آشنا مدیر هنرستان ضمن تبریک قبولی کلیه هنرجویان در دانشگاه های تهران به ارائه نکاتی راجع به فعالیتهای هنرستان پرداختند.
در خلال برنامه کلیپ هایی جهت تورق خاطرات دوران تحصیل پخش شد.
در پایان کانون دانش آموختگان هدایایی از طرف ایشان به همراه تقدیرنامه و قابی از آثار هنری دوران مدرسه به رسم یادبود و بروشوری جهت معرفی فعالیت های کانون تقدیم دانش آموختگان نمود.

 

 

 

اردوی اوشان تابستان97

اردوی اوشان

اردوهای تابستانه کانون دانش آموختگان رفاه   در تاریخهای  14 و 21 تیرماه – 4 و 18مرداد   در اردوگاه اوشان  با حضور پر شور دانش آموختگان برگزار شد.

در این اردوها حدود 500 نفر از دانش آموختگان شرکت کردند.

همایش معرفي رشته هاي دانشگاهي 97

همایش معرفي رشته هاي دانشگاهي 

همايش معرفي و انتخاب رشته توسط دانش آموختگان رفاه در روزيكشنبه مورخ 14/5/97 ساعت١٢-٨:٣٠ برگزار گردید.

 معرفی  رشته های دانشگاهی توسط دانش آموختگان  برجسته دانشگاهی  و با سخنرانی مشاور پیش دانشگاهی رفاه سرکار خانم خیاط در روز یکشنبه 14 مردادماه 97 برای دانش آموختگان دوره بیست و سه برگزار گردید.

  خانم دکتر خواجه پیری دانش آموخته داروسازی دانشگاه تهران ،خانم دکتر بیات دانش آموخته پزشکی دانشگاه شهید بهشتی وخانم بنگاله ارشد نانوتکنولوژی  دانش آموخته دانشگاه ایران به معرفی  رشته های خود برای دانش آموزان رشته علوم تجربی پرداختند.

 

خانم دبیران ارشد مهندسی کامپیوتر دانش آموخته دانشگاه صنعتی شریف ، خانم دکتر قاسمی نراقی دکترای بیوتکنولوژی  دانش آموخته دانشگاه صنعتی شریف وخانم مقدس پور ارشد صنایع  دانش آموخته دانشگاه علم و صنعت به معرفی  رشته های خود برای دانش آموزان رشته ریاضی  پرداختند.

  

همچنین  خانم دلجو  ارشد حقوق دانش آموخته  دانشگاه امام صادق(ع)، خانم اکبری ارشد  روانشناسی  دانش آموخته دانشگاه شهید بهشتی، خانم شریفی  ارشد علوم ارتباطات دانش آموخته دانشگاه تهران

و خانم بختیاری،ارشد علوم اجتماعی  دانش آموخته دانشگاه تهران به معرفی  رشته های خود برای دانش آموزان رشته علوم انسانی  پرداختند.

جشنواره تابستانی کانون 97

جشنواره تابستانی کانون 97

کلاس های هنری کانون در شاخه های متنوع برگزار می گردد؛ شایان ذکر است این کلاس ها برای همه دانش آموختگان بیست و دو دوره رفاه  و فرزندان ایشان در نظر گرفته شده است.

قابل توجه  است که جهت تدریس در کلاس ها از دانش آموختگان توانمند رفاه دعوت به همکاری شده است.

عناوین و شرایط کلاس ها به شرح ذیل است.

 

مراسم افطاری سالیانه دانش آموختگان رفاه

مراسم افطاری سالیانه دانش آموختگان رفاه

روز پنج شنبه 3/3/97 مصادف با هشتم ماه مبارک رمضان در محل دبیرستان رفاه برگزار گردید.

در این مراسم تعداد زیادی از دانش آموختگان ادوار بیست و دو گانه کانون شرکت داشتند.

شایان ذکر است که این مراسم هرساله در ماه مبارک رمضان برگزار می گردد و جزء برنامه های ثابت کانون می باشد.

اردوی اوشان مخصوص دوره بیست و دو

اردوی اوشان مخصوص دوره بیست و دو

اردوی اوشان مخصوص دوره بیست و دو در تاریخ  6 اردیبهشت ماه 97 برگزار شد.

این اردو که هدیه دانش آموختگی دوره بیست و دویی ها بود با حضور بیش از نیمی از ایشان برگزار شد.

اردوی اوشان مخصوص دوره بیست و یک

 اردوی اوشان مخصوص دوره بیست و یک

اردوی اوشان مخصوص دوره بیست و یک در تاریخ 30 فروردین ماه 97 برگزار شد.

این اردو که هدیه دانش آموختگی دوره بیست و یکی ها بود با حضور بیش از نیمی از ایشان برگزار شد.

مدرسه خانم بوستان در سيستان و بلوچستان

 مدرسه  خانم بوستان  در سيستان و بلوچستان  

مدرسه  ای با نام خانم بوستان در سيستان و بلوچستان  تأسیس شد.

این مدرسه بر اساس وصیت نامه مرحومه خانم بوستان از ارثیه باقیمانده ایشان در روستای محروم کارگاه به صورت شبانه روزی تأسیس شد.