امروز : Saturday, 14 December 2019

معرفی مجموعه ورزشی رفاه

شنا یک ورزش شادی بخش است که موجب طراوت و شادابي روح و احساس آرامش مي شود، علاوه بر آن مي تواند تاثيري معجزه آسا بر سلامت جسمی و از بين رفتن چربی های اضافی بدن بگذارد.

 


تاثير مثبت فراواني که چند مرتبه شنا در طول يا عرض استخر بر سلامت ما ميگذارد، باورکردني نيست. شنا سلامت را بهبود بخشيده و موجب تناسب تمام بدن مي شود و قدرت، استقامت و انعطاف آنرا تقويت مي کند.
وزن بدن در آب به يک دهم وزن واقعي تقليل يافته و خاصيت شناوري در آب، از شدت ضربه هاي وارد شده بر مفاصل مي کاهد. کم شدن وزن در آب به افرادي که بدن آماده اي ندارند کمک مي‌کند تا راحت تر حرکت کنند. به اين ترتيب، شنا به خصوص براي افراد مبتلا به آرتروز، مشکلات پشت و کمر، مشکلات ناشي از اضافه وزن، بارداري و افرادي که نمي‌توانند به ورزش هاي خشکي بپردازند، بهترين انتخاب خواهد بود.
علي رغم سبکي بدن در آب، شنا ورزشي سنگين به شمار مي رود و تمام عضلات اصلي بدن را به حرکت وامي دارد. شناي کرال سينه، قورباغه و کرال پشت تقريبا از تمام عضلات اصلي بدن- شکم، عضلات دوسر و سه سر، سرين، عضلات پشت ران و چهارسر- استفاده مي کنند.

 

 

ورزش هاي آبي داراي مزاياي جسمي، اجتماعي و روحي متعددي هستند که تعدادي از آنها بدين قرارند بهبود يافتن قدرت و انعطاف پذيري بدن، استقامت و تعادل عضلاني بهتر (به همين دليل بسياري از ورزشکاران حرفه اي در رشته هاي ديگر، به تمرينات آبي هم مي پردازند)، قلب قدرتمند، تناسب اندام، بهبود جريان خون، توان بخشي درماني براي عضلات مستهلک و آسيب ديده و بهبود از تصادفات و آسيب هاي بدني، کنترل وزن، از بين رفتن اضطراب و تنش هاي روحي، افزايش انرژي است.

انواع ورزش هاي قابل اجرا در آب ؛
راه رفتن و دويدن آهسته در آب، ايروبيک در آب ،يوگا و حرکات نرمشي در آب،حرکات کششي و انعطاف پذيري ، دويدن آهسته و سريع در آب عميق، کشش.

 

 

 

بنیاد فرهنگی رفاه به منظور بهره گیری علاقه مندان بویژه مدارس و همکاران فرهنگی شهر تهران، مجموعه ای شامل استخر، سونا، جکوزی، سالن بدن سازی را با کیفیتی بسیار خوب تدارک دیده است که آماده پذیرایی می باشد.

ویژگی های استخر رفاه:
اندازه استاندارد ( در ابعاد 12/5*25)
حوضچه های ضد عفونی
کنترل روزانهphآب با دستگاه های تمام اتو ماتیک و تزریق آن با دستگاه تمام اتوماتیک
کنترل روزانه میزان کلر آب دستگاه های تمام اتوماتیک و تزریق آن با دستگاه تمام اتوماتیک
آزمایش میکروبی منظم آب دستگاه های تمام اتوماتیک و تزریق آن با دستگاه تمام اتوماتیک
تونل مه (استفاده از تونل مه سرد به جای حوضچه آب سرد" منطبق با استاندارد جدید سازمان تربیت بدنی")
جکوزی باسه نازل ( سر جت) برای هر نفر با سیستم هوای فشرده ( بلورفن)
استخر کودک با فضا و تصاویر زیبا
سونای بخار با اندازه و تجهیزات استاندارد
سونای خشک با اندازه و تجهیزات استاندارد
کمد های رختکن (هوشمند)
سیستم تهویه هوای هوشمند
فضایی آرام ومفرح
سانسهای ویژه
مجموعه ورزشي رفاه آماده عقد قرارداد در سانسهاي خصوصي و نيمه خصوصي با مدارس، سازمانها، ارگانها، نهادها و... با رعايت قوانين استخر مي باشد.

 

جهت مشاهده ی تصاویر بیشتر اینجا را کلیک فرمایید

 

آدرس: ميدان بهارستان، ضلع جنوب شرقي مجلس شوراي اسلامي، خيابان مردم، ساختمان مجموعه فرهنگي رفاه

تلفن تماس واحد پذیرش:

 

35074248

33521779