جلسه معارفه دانشجویان جدیدالورود دانشکده رفاه

:::

 جلسه معارفه دانشجویان جدیدالورود دانشکده رفاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی رفاه، عصر روز پنج شنبه 30 شهریور ماه، جلسه معارفه دانشجویان جدیدالورود، با حضور جناب آقای دکتر باهنر، رئیس هیئت امنا دانشکده رفاه، اعضای هیئت امنا ، ریاست دانشکده و خانواده دانشجویان جدید الورود، در سالن همایش های بنیاد فرهنگی رفاه برگزار شد که در این مراسم پاره ای از توضیحات با بیان تاریخچه بنیاد رفاه توسط جناب آقای دکتر باهنر به اطلاع دانشجویان و خانواده های محترم رسید.
همچنین ریاست محترم دانشکده سرکار خانم دکتر خادمی به بیان موازین و قوانین و اهداف دانشکده پرداختند و معاونین محترم آموزشی-پژوهشی و فرهنگی-دانشجویی،با معرفی زیر مجموعه های خود با بیان توضیحات آموزشی-پژوهشی و همچنین فرهنگی-دانشجویی توضیحات لازم جهت اطلاع خانواده ها را مطرح نمودند.
در مراسم معارفه ی دانشجویان جدید الورود مقطع کارشناسی مدیرگروه های محترم در مورد آشنایی لازم دانشجویان با هر گروه درسی به سخنرانی پرداختند.
در پایان جلسه دکتر میر سعید جعفری از اساتید محترم و هیئت علمی دانشکده در خصوص مشاوره ی تحصیلی برای دانشجویان و والدین سخنرانی کردند.
در این مراسم سوگواری و عزاداری به مناسبت آغاز محرم و یاد و خاطره ی شهدای هشت سال دفاع مقدس به مناسبت هفته ی دفاع مقدس برگزار شد.